Přidejte se

SEZÓNA 2016 – JEŠTĚ ZBÝVÁ PÁR VOLNÝCH MÍST!

Milí zájemci o zahradničení, pro sezónu 2016 máme ještě pár volných záhonků, tak neváhejte a hlašte se! Kdo dřív přijde, ten dřív sází a seje!

ZAHRADA NENÍ JEN MÍSTO PRO PĚSTOVÁNÍ…

ZAHRADA není jen místo pro pěstování bylinek a zeleniny. Na Lazebnickém Vrchu vytváříme místo pro setkávání lidí, multifunkční společenské centrum pod širým nebem, které bude v kontrastu se zanedbaným okolím. Pokud se chcete přidat a osobně se podílet na jeho budoucí podobě, jste vítáni!

INFORMACE PRO ZAHRADNÍKY – ČLENY PĚSTITELSKÉHO KLUBU

Pro zahradnickou sezónu 2016 máme pro vás připraveno 54 záhonků o rozloze 1m2. Pokud se rozhodnete stát se městským zahradníkem na ZAHRADĚ, přihlašte se do pěstitelského klubu. Pro letošní sezónu nabízíme následující typy členství:

A. Pěstuji a podílím se na budování a provozu zahrady

Členský příspěvek 850,- Kč / záhonek

Členský příspěvek zahrnuje:

Pronájem vyvýšeného záhonku včetně zeminy a kompostu na sezónu 2016, vodu na zálivku, zapůjčení zahradnického náčiní, společné kompostování, volný nebo zvýhodněný vstup na akce pořádané na ZAHRADĚ LIBEREC, volný přístup do areálu ZAHRADY a jeho využívání pro soukromé volnočasové aktivity.

Členský příspěvek nezahrnuje:

Semínka, sazenice, pravidelnou údržbu záhonku v průběhu sezóny.

B. Nepěstuji, jen sklízím

Členský příspěvek 1300,- Kč / záhonek

Členský příspěvek zahrnuje:

Pronájem vyvýšeného záhonku včetně zeminy a kompostu na sezónu 2016, vodu na zálivku, údržbu záhonku během sezóny – chodíte jen sklízet úrodu, volný nebo zvýhodněný vstup na akce pořádané na ZAHRADĚ LIBEREC, volný přístup do areálu ZAHRADY a jeho využívání pro soukromé volnočasové aktivity.

Členský příspěvek nezahrnuje:

Semínka, sazenice – je možné zajistit po dohodě, náklady na ně hradíte vy

VYBRALI JSTE SI ČLENSTVÍ ŠITÉ VÁM NA MÍRU? TEĎ UŽ ZBÝVÁ JEN POSLAT NÁM VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU.

Jednou z podmínek pro přijetí do klubu je seznámení se s provozním řádem a závazek jeho dodržování. Aktuální provozní řád si můžete stáhnout zde.