Podporují nás

Na tomto místě bychom rády poděkovaly všem, kteří ZAHRADU podporují a jakkoliv se zapojili do jejího vytváření. Moc si vaší pomoci vážíme, bez vás by ZAHRADA jen těžko mohla vzniknout.

Kromě níže uvedených společností náš speciální dík patří naší skvělé sousedce z Lazebnického Vrchu, paní Pelantové, která vždy trpělivě a s úsměvěm vyslechne naše drobné prosby o pomoc a zachrání nás.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří přiložili ruce k dílu během brigád na ZAHRADĚ, nebo se zapojili do vymýšlení a organizace v různých fázích projektu. Už je vás více než 50, tak se snad nebudete zlobit, když vás všechny nebudeme jmenovat.

Děkujeme všem lidem, kteří nás podpořili finančně poskytnutím daru na náš transparentní účet, nebo nám darovali cokoliv, co se nám hodí k zvelebování a provozu ZAHRADY.

 

NADACE VIA


MĚSTA Z JINÉHO TĚSTA

Projekt první komunitní zahrady v Liberci realizujeme s podporou nadace VIA a jejího programu Města z jiného těsta. Města z jiného těsta je program Nadace VIA, který chce zlepšovat vztah lidí k veřejnému prostoru. Jednou z jeho klíčových součástí je grantová výzva Živé granty, která je určena k oživení veřejného prostoru v českých městech a obcích. Web projektu:
www.facebook.com/mestazjinehotesta

NADACE VIA

Nadace VIA přispívá k aktivní účasti veřejnosti na rozvoji demokratické společnosti v České republice už od roku 1997. Podporuje aktivní lidi, kteří rozvíjejí komunitní život českých obcí a měst, posiluje neziskové organizace a investuje do jejich rozvoje a v neposlední řadě také pomáhá obnovovat zpřetrhané tradice filantropie a dárcovství v České republice. Další informace jsou dostupné na www.nadacevia.cz.

ALEXANDR KENDIK JUNIOR


Díky firmě Alexandr Kendik Junior ZAHRADA vznikla na jednom z nejkrásnějších míst v centru Liberce.

SUNGARDEN.cz


Děkujeme Standovi Šťastnému za pomoc s odstraněním širokolistého plevele a hlavně za to, že se na něj můžeme spolehnout kdykoli, když potřebujeme odbornou radu týkající se zakládání ZAHRADY. Těšíme se na jeho nový projekt Ekopark, o kterém brzy uslyšíte více.

TWODESIGNERS


Děkujeme Kamče za krásné logo ZAHRADY. Milujeme obzvláště trsátko v pozadí a těšíme se, že si s ním budeme ještě hodně hrát.

MAGNA


Děkujeme za poskytnutí prostoru pro naše technické zázemí.

EFTEC


Děkujeme firmě EFTEC za palety, ze kterých jsme vyrobili naše stylové lavičky!

ŽIVÝ KOMPOST


Rajčata a topinambury v pytlích krásně prospívají díky Živému kompostu. Děkujeme!

TERMIZO


Děkujeme za finanční dar, který nám umožní dále zvelebovat prostor pro pohodování a konání akcí.

SWEET CITY


SWEET CITY věnovala výbornou kávu na slavnostní otevření Zahrady. Těšíme se na další spolupráci s jednou z nejlepších pražíren u nás!